Falkenin Euroall Season AS210 -renkaan "nanodesign 4D" -teknologian ansiosta se on 10% suorituskykyisempi kuin edeltäjänsä (AS200-versio). AUTOBILD ALLRAD -lehti ja erikoislehti "Gute Fart" suosittelevat tätä rengasta sen ominaisuuksien vuoksi.
Muuttuvan syvyyden miniatyyriura.
Parannettu suuntavakaus jatkuvan profiilin jäykkyyden ja keskimmäisen palkin ansiosta.
Optimoitu käsittely ja jarrutus kaikissa sääolosuhteissa.
Takaa tasaisen kulumisen.
Kaizenin suunnittelemat V-muotoiset urat.
Vedenkiertoa parannettu suuremman uratilavuuden ansiosta.
Takaa paremman suorituskyvyn märällä tiellä ja tarjoaa suuremman vastustuskyvyn vesiliirrolle.
Monisuuntainen lamelli.
Lamellien sijoittelu mahdollistaa optimaalisen sopeutumisen, sääolosuhteista riippumatta.
Optimaalinen pito lumella ja kaikilla pinnoilla.
Jotta voisit arvioida tämän tuotteen, sinun on ensin tehtävä tilaus. Ilmoitamme, että sivustolle jätetyt arvostelut ovat tarkastusmenettelyn kohteena. Arvostelut on järjestetty ainoastaan aikajärjestyksessä.
Erinomainen ajovakaus ja pito liukkaalla tiellä ja lumessa, mutta myös normaaleissa olosuhteissa ne kulkevat todella hyvin.
Tyytyväinen näihin renkaisiin.
Rengas, jossa on hyvä hinta-laatusuhde
Hyvät renkaat toimitettu nopeasti
Erittäin hyvä pito sekä kuivalla että märällä tiellä. Kestävyydestä nähdään myöhemmin.
Erittäin hyvä hinta-laatusuhde. Hyvä pito. Suosittelen lämpimästi. Centrale pneus on erittäin ammattimainen.
Olen käyttänyt Falken Euroall Season AS210 -renkaita toistuvasti useissa autoissa.
Olen erittäin tyytyväinen koko prosessiin ja valitsen ehdottomasti Dækleaderin uudelleen. Leif Sørensen
Sivusto ei ole helppokäyttöinen, mutta olemme tyytyväisiä ostokseemme.
Sain renkaat asennettua vasta hiljattain; kulutus on hieman pienentynyt aiempiin renkaisiin verrattuna ja ajomelu on miellyttävää. Jarrutusta lumella ja jäällä en ole (onneksi) vielä päässyt testaamaan.