Mitas E-07 Enduro 140/80-18 70T M+S Takarengas on erinomainen kompromissi ajoon sekä maantiellä että maastossa (50/50). Monipuolisuus tekee renkaasta erittäin arvostetun.
Mitas E-07 Enduro 140/80-18 70T M+S Takarengas on erinomainen kompromissi ajoon sekä maantiellä että maastossa (50/50). Monipuolisuus tekee renkaasta erittäin arvostetun.
Kaksi toimitusvaihtoehtoa on käytettävissäsi tilauksen tekemisen yhteydessä:
Toimitus valitsemaasi osoitteeseen: voit tuoda renkaasi johonkin kumppanikeskuksistamme asennuspalvelun suorittamiseksi.
Toimitus asennusasemalle: kumppani ottaa sinuun yhteyttä tilauksesi saapumisen jälkeen sopiakseen tapaamisen ja suorittaakseen asennuspalvelun.
Kumppaneidemme hinnat ilmoitetaan tilauksen tekemisen yhteydessä. Voit siten valita edullisimman ja kätevimmän vaihtoehdon.
Jotta voisit arvioida tämän tuotteen, sinun on ensin tehtävä tilaus. Ilmoitamme, että sivustolle jätetyt arvostelut ovat tarkastusmenettelyn kohteena. Arvostelut on järjestetty ainoastaan aikajärjestyksessä.
Hyvä suuntavakaus. Olen erittäin tyytyväinen renkaaseen. Sisäänajon aikana, noin 90 km/h nopeudessa, renkaasta kuului suoraan ajettaessa totuttelua vaativaa ujellusta. Kun kallistuu kaarteeseen, ääni katoaa. Noin 1 000 kilometrin jälkeen melu myös vaimeni.
Mahtava rengas!
Eturengas: 17 000 kilometriä viimeisellä Mitas E 7 -renkaalla Itävallasta Georgiaan – erittäin vankka ja kestävä rengas, joka toimii kohtuullisesti myös maastossa. Takarengas: 12 000 kilometriä. Viimeiseen asti rengas pyöri tiellä kauniin tasaisesti.
Rengas on toistaiseksi hyvä. Pitkäaikaistesti on vielä edessä. Ostaisin sen uudelleen. 😀👍
Hyvä hinta/ laatu.
Erittäin kestävä 50/50 rengas, hieman varovaisuutta kostealla tiellä, erittäin hyvä kuivalla tiellä! Erittäin suositeltavaa!
Erinomainen hinta-laatusuhde, kaunis ulkonäkö, vielä kokeilematta märällä, mutta erittäin tyytyväinen.
Erittäin hyvä tällä profiililla tiellä. Päällysteellä melko keskinkertainen. Märällä maalla ei suositella.
Erittäin hyvä rengas käyttötarkoituksiini: maasto, tiet, tiet. Hyvä kilometrimäärä, erittäin hyvä kulkukyky kaikkialla paitsi tietysti syvässä mudassa. Se on hieno kompromissi-sekarengas. Tässä on kokemukseni. Hyvää matkaa kaikille.
Ne tekevät paljon melua, kuivalla tiellä loistavia, mutta hieman vedellä se tuntuu kuin ajaisi jäällä. Kun otat mutkia, on lyhyt hetki, jolloin rengas vetää hieman sisäänpäin ja tämä tunne on pelottava. Tyytymätön, kokeilee toista merkkiä.
Henkilötietojesi suojaaminen on meille erittäin tärkeää.
Arvostamme suuresti kaikkea meille jakamaasi tietoa ja sen luottamuksellisuutta sekä turvallisuutta.
Yhtenä tärkeimmistä prioriteeteistamme olemme ottaneet käyttöön tiukat toimenpiteet tietojesi suojaamiseksi.
Kutsumme sinut tutustumaan yksityiskohtaiseen tietosuojakäytäntöömme, josta löydät kaikki tiedot henkilötietojesi keräämisestä, käytöstä ja suojaamisesta.
Sitoudumme kunnioittamaan yksityisyyttäsi ja käsittelemään tietojasi erittäin huolellisesti.