Pzero rengas on huippusuorituskykyinen, jonka kulutuspinta on kuvioinniltaan epäsymmetrinen. Suunniteltu tehokkaille laatuautoille. Hyvä jarrutusteho, takaa erityisen vakaan ajon kaikilla alustoilla.
Veden nopeampi poistaminen lisää turvallisuutta ja hallintaa vesiliirron riskitilanteissa. alue.
Optimaalinen paineen jakautuminen parantaa turvallisuutta kriittisissä jarrutusolosuhteissa, suoralla linjalla ja kaarteissa.
Jarrutuksen ja vetokyvyn parantaminen, jopa suurilla nopeuksilla, optimoidun ja jatkuvan pinnan kuvion lisääntyneen jäykkyyden ansiosta.
Suodata arvostelut napsauttamalla riviä.
Jotta voisit arvioida tämän tuotteen, sinun on ensin tehtävä tilaus. Ilmoitamme, että sivustolle jätetyt arvostelut ovat tarkastusmenettelyn kohteena. Arvostelut on järjestetty ainoastaan aikajärjestyksessä.
Erinomaiset renkaat. Erittäin hyvä hinta-laatusuhde. Ei huomautettavaa.
Olen erittäin tyytyväinen ostokseeni. Ostaisin uudelleen epäröimättä. Kiitos!!!
Minulla on aina ollut nämä renkaat autossani, siksi ostan niitä edelleen: erittäin hyvä kilometrikesto, hiljaiset, hyvä pito ja erittäin vähäinen kuluminen. Olen täysin tyytyväinen näihin renkaisiin.
Erinomainen rengas; 5 000 km:n vuosiajolla sen pitäisi kestää seuraavat 6 vuotta.
Alkuperäinen asennus huippuluokkaa, tämä on minulle jo kolmas sarja.
Erittäin nopea toimitus. Hyvät renkaat, mielelläni uudelleen. TOP-laatu.
Erittäin tyytyväinen
Erittäin suorituskykyinen ja kestävä rengas. Minulle tämä on kokoluokkansa paras.
Erinomaiset renkaat, toinen ostokerta, loistava hinta-laatusuhde.
Enemmän kuin erinomainen rengas