Rotalla RU01 -rengas yhdistää turvallisuuden ja mukavuuden optimoidun muotoilunsa ansiosta, joka ehkäisee vesiliirtoa ja parantaa pitoa märillä teillä. Tämä suunnittelu takaa vakaan ja varman ajokokemuksen myös rankkasateessa.
Sen vankka keskiripa tehostaa ohjausvasteita ja kaarreajo-ominaisuuksia. Kulutuspinnan kuviointi vähentää resonanssia ja melua, tarjoten hiljaisemman ja mukavamman matkanteon.
Suodata arvostelut napsauttamalla riviä.
Jotta voisit arvioida tämän tuotteen, sinun on ensin tehtävä tilaus. Ilmoitamme, että sivustolle jätetyt arvostelut ovat tarkastusmenettelyn kohteena. Arvostelut on järjestetty ainoastaan aikajärjestyksessä.
Hyvä hinta-laatusuhde, ja tilattu jo useisiin autoihin. Rengas tarjoaa hyvän pidon sekä kuivalla että märällä kelillä ja antaa varman tunteen turvallisuudesta ja tienpidosta. Arkipäiväiseen käyttöön, jossa ajetaan kaupungissa, maanteillä ja moottoritiellä, tämä on erittäin hyvä vaihtoehto.
Hyvä rengas, hieman äänekkäämpi kuin Primacy 5:t. Märällä se varoittaa, kun pito irtoaa, ja on hieman vähemmän pitävä kuin Primacy 5:t. Kuivalla ei mitään ongelmia, yhtä hyvä kuin Primacy 5. Vanteensuojareuna löytyy, Primacy 5:ssä sitä ei ole. Luulen, että ostaisin nämä uudelleen hinta huomioon ottaen. Rengasasentajani ei joutunut juuri taistelemaan tasapainotuksen kanssa. Toisaalta renkaan viimeistely ei ole kovin hyvä, mutta se on loogista tämän hintaluokan tuotteelle.
Hyvä hinta, helppo tasapainottaa, tyytyväinen.
Uudet renkaat ovat aina plussaa ajoneuvossa, eron huomaa heti. Toistaiseksi nämä renkaat ovat erittäin miellyttävät, kun otetaan huomioon vähäinen ajomäärä.
Ajettu tähän mennessä 3a0000 km! Erittäin hiljaiset, valitettavasti ei vielä sadetta. Rengaskoko: 245/45 18
Se jää nähtäväksi 10 000 kilometrin käytön jälkeen.
Hyvä hinta, hyvä sateella, alhainen rengasmelu, erittäin hyvä rengas hintaan nähden.
Erittäin hyvät renkaat, hiljaiset ja tehokkaat sekä kuivalla että sateella.
Erittäin hyvä hinta-laatusuhde.
Erittäin hyvä rengas. Vaikka se on edullinen, se ei häviä tunnetuille merkeille millään tavalla. Se ei luista, jarruttaa ilman vinkumista ja on hiljainen.