
Suunniteltu selviytymään vaikeimmista olosuhteista, ammattilaiset luottavat Falkenin Wildpeak M/T MT01 -renkaaseen, joka on valmistettu mahdollistamaan menemisen ja tulemisen, olitpa sitten ajamassa asfaltilla, mudassa, lumessa tai jopa kivillä. Wildpeak M/T MT01 sisältää Falkenin yksinoikeudella omistaman kolmikerroksisen teknologian, DURASPEC™ Sidewall Technology, joka on kehitetty kestämään kaikkein vaativimmat maasto-olosuhteet. DURASPEC ™ sisältää myös kaksi paksua pinnoitetta, jotka tarjoavat lisäsuojaa ja kestävyyttä. Terävä yläreuna mahdollistaa lisäpidon matalassa ilmanpaineessa karkealla maastolla. WILDPEAK M/T MT01 erottuu myös poikkeuksellisella ajettavuudellaan optimoidun kolmivaiheisen profiilin ja tiukan valmistusteknologian ansiosta.
Jotta voisit arvioida tämän tuotteen, sinun on ensin tehtävä tilaus. Ilmoitamme, että sivustolle jätetyt arvostelut ovat tarkastusmenettelyn kohteena. Arvostelut on järjestetty ainoastaan aikajärjestyksessä.
Hyvät tuotteet, mutta toimitusta on tarkistettava
Top
Erittäin tyytyväinen, nopea toimitus 1 viikko, asennus toimituspaikalla, ne ovat kauniita ja pysyvät hyvin tiellä, eivätkä ole liian meluisia
Ehdottomasti luokkaa, nopea toimitus.
Huippu hilijaset pehmeä kyytiset nappularenkaat...todella hyvät
Edullinen hinta ja mahtava pito maastossa, muu ei kiinnosta minua.
Paras rengas, jonka olen koskaan omistanut maastoautossani. Erinomainen tiellä, poikkeuksellisen turvallinen ja mukava maastoauton rengas, ja erinomainen käyttäytyminen kaikenlaisilla maastoilla. En vaihda merkkiä. Bf ja Cooper voivat olla erittäin hyviä, mutta kun olen kokeillut näitä renkaita, en aio vaihtaa merkkiä.
Kun olen omistanut 4 paria BF Mud -rengasta ja yhden parin Kuhmo -renkaita, pidän näitä Flaken -renkaita ehdottomasti parhaana hinta-laatusuhteena, joka tällä hetkellä markkinoilla on.
Mahtava
En vaihda merkkiä